Dmitry Glukhovsky "FUTU. RE. Ateitis"

 • 1358
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Leidykla
  UAB "Novelita"
  Leidimo metai
  2014
  Puslapių skaičius
  512
  Kalba
  Lietuvių
  Vertėjas
  Mikas Trečiokas
  Formatas
  145 x 215 mm
  ISBN
  978-609-8127-07-2
  Viršelis
  Minkštas

   

  Dmitry Glukhovsky - rusų korespondentas, žurnalistas, radijo ir televizijos laidų vedėjas, rašytojas. Gimė Maskvoje, ketverius metus mokėsi Izraelyje, dirbo Vokietijos ir Prancūzijoje, taip pat korespondentu Izraelyje, Rusijoje radijo stotyje "Rusijos radijas", televizijos kompanijoje "Deutsche Welle", "Euronews", "Russia Today". Nuo 2008 metų veda laidas radijo stotyje "Majak". Moka penkias kalbas. Kaip rašytojas debiutavo postapokaliptiniu romanu "Metro 2033", kuris tapo bestseleriu ne tik Rusijoje.

  Dar mums gyviems esant, bus padaryti atradimai, leisiantys žmonėms amžinai likti jauniems. Mirties nebėra. Mūsų vaikai niekada nemirs.

  Sveiki atvykę į ateitį. Į pasaulį, kuriame gyvena amžinai jauni, visiškai sveiki ir laimingi žmonės.

  Bet ar jie bus tokie kaip mes? Ar verta gimdyti vaikus, jei dėl jų teks atsisakyti nemirtingumo? Ar negalintiems turėti vaikų žmonėms reikia šeimos? Ar tiems, kurių kūnai nesensta, reikalinga siela?

  Utopija "Ateitis" - postapokaliptinio romano "Metro 2033" ir trilerio "Sutemos" autoriaus Dmitrijaus Glukchovskio kūrinys, pasirodęs po penkių metų tylos. Šio rašytojo knygos verčiamos į dešimtis užsienio kalbų, leidžiamos milijoniniais tiražais, ekranizuojamos Holivude. Tačiau nė viena neįtrauks Jūsų taip kaip "Ateitis"