Jurgita Dim "Rojus Agrastų krūmuose"

  • 1175
    Šią prekę turime sandėlyje.
    Į krepšelį 
    Leidykla
    UAB "Novelita"
    Leidimo metai
    2014
    Puslapių skaičius
    416
    Kalba
    Lietuvių
    Formatas
    145 x 215mm
    ISBN
    978-609-8127-08-9
    Viršelis
    Minkštas

     

    Talentingai, taikliai sukurti veikėjų charakteriai; sumaniai supintos jų gyvenimo istorijos; detektyvo elementai; šmaikši ir vaizdinga kalba; įtaigus žodis; netikėti minties posūkiai; gebėjimas prikaustyti skaitytojo dėmesį nuo pirmos iki paskutinės kūrinio eilutės; netikėtos pabaigos nuojauta ir lengvas rašymo stilius  - visa tai Jurgitos Dim romaną "Rojus agrastų krūmuose" daro patrauklų, smagų.  Jis patiks ne tik išsiilgusiems jaukaus vakaro su įtraukiančia knyga, bet ir tiems, kurie numano, jog rojus agrastų krūmuose rožėmis tikrai nekvepia, o atrasti jį geba tik itin akyla akis ir atvira širdis...

    Julijonai jau trisdešimt penkeri, o ji vis dar neturi nei diplomo, nei darbo, nei vyro. Išjudinti neveiklią imasi teta - suranda Julijonai darbą prašmatniuose mados namuose, kuriems vadovauja ūmiu būdu pagarsėjusi direktorė Ramona Vėtra. Čia ir prasideda Julijonos nuotykiai: ji ne tik užverčiama kalnais darbų, bet dar turi kęsti ir rafinuotas kolegų patyčias.

    Laimė, mergina ne tik iš kelmo spirta - sumaniai įveikusi visas užduotis, ji nutaria pamokyti savo skriaudikus. Atradusi daugybę subtilių šnipinėjimo būdų, tarsi smalsi ir gudri seklė, ji ima klaidžioti prabangių mados namų koridoriais ir vieną po kitos narplioti pavojingas intrigas bei nelegalaus mados verslo mįslę.

    "Stiliaus namuose" Julijona sutinka ir svajonių vaikiną - žavų dizainerį Miką.Tačiau kelias į populiaraus vienišiaus širdį kupinas skaudžių nusivylimų. Tiek kovoti už išlikimą darbo vietoje, tiek ir grumtis dėl meilės tampa be galo sunku, kai Julijona sužino apie pačių artimiausių žmonių išdavystę. Mergina mūšio lauke lieka vienui viena.

    Ar ryšis Julijona pati viena sugriauti kraugerės Ramonos imperiją? Ar pavyks šauniai avantiūristei įveikti galingas konkurentes ir ištekėti už gražuolio dizainerio? Rankų nuleisti tikrai neverta, nes meilė ir atkaklumas daro stebuklus.